Aktualności sportowe

Mistrzostwa Okręgu U12 i U14

Kolejna wspaniała ekipa AML Słupsk Mistrzostwa okręgu U12, U14 i sztafety - 16 medali: 10 złotych U14 Maja Gondek 60m - 8,05s Bartek Kruk 60m - 8,05 i skok w dal 5,02m Julia Kuras wzwyż 140cm Igor Zołotar - Trzebiatowski kula 4kg U12 Lena Klimkowska skok w dal 4,21 Hania

Mistrzostwa Województwa w Wieloboju U16

Michalina Mucha zostaje mistrzynią województwa pomorskiego w wieloboju U16! Zawody odbyły się 15.05 w Tczewie. Zdobywa 2883 punkty co daje jej aktualnie 3 miejsce w Polsce. Brawo trener -  Mateusz Diak

Mistrzostwa Pomorza LZS

14 maja na słupskim stadionie 650-lecia odbył się Mityng kwalifikacyjny i jednocześnie Mistrzostwa Pomorza LZS. Pomimo niesprzyjającego zawodnikom wiatru nasi zawodnicy uzyskali rewelacyjne wyniki i zdobyli 28 medali: złoto: Marek Zakrzewski 100m (10,58s) i 200 (21,22s) niestety przy zbyt silnym wietrze Milena Czepiel 100m (12,22s) i 200m (25,09s) zbyt duży

Rozpoczęcie sezonu 2022

Zawodnicy AML Słupsk mocnym akcentem rozpoczęli sezon 2022. Pierwszy starty za nami i już 3 minima na ME U18 w Jerozolimie. Kewin Malek w skoku wzwyż 214cm Emilia Twardowska w skoku wzwyż 176cm Małgorzata Miedziewska w rzucie oszczepem 50,16m Kolejni w " kolejce" to Marek Zakrzewski, w sobotę na 100m

Sportowa majówka

Majówka to nie tylko wypoczynek, ale dla zawodników i trenerów czas treningu i sprawdzenia formy przed rozpoczęciem sezonu. 3 maja podczas XXXI Biegu Orłów w Czarnej Dąbrówce wystartowali w biegach młodzieżowych podopieczni trenera Wojciecha Rumińskiego: Kajetan Kosicki, Natalia Szczegielniak i Alicja Rumińska. Kajetan i Natalia wygrali swoje biegi, a Alicja

Gala Sportu Głosu Pomorza

Gala Sportu Głosu Pomorza i nasi przedstawiciele: Tomasz Czubak - Trener Roku - werdykt kapituły, Melisa Gładikowska II miejsce w kategorii Sportowiec Roku kobieta, Bernadeta Kopeć - Prezes i trener AML i Paweł Grzonka - trener Małgorzaty Pazdy - Pozorskiej ( menadżer firmy Drutex) jako wręczający wyróżnienia.

Pasje naszych trenerów

Nie tylko nasi zawodnicy uczestniczą w zawodach. Nasi trenerzy również sprawdzają swoje możliwości w różnych imprezach sportowych. W dniach 8.04-10.04. w Lipuszu odbył się Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan. Trener Tomasz Kosicki wystartował na dystansie mieszanym, czyli 50km pieszo  i 100 km na rowerze. Ponieważ zmieścił się w limicie czasowym

Aktualności organizacyjne

Solidarni z Ukrainą

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia dzieci od lat 5 i młodzież ewakuowaną z Ukrainy. Zajęcia bezpłatne, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać 691067135 / aml.slupsk@op.pl

Konferencja metodyczno-szkoleniowa

W dniach 23-24.10.2021 w Warszawie odbyła się konferencja metodyczno - szkoleniowa trenerów szkolących zawodników kadry narodowej. W konferencji brali udział także nasi trenerzy: Bernadeta Kopeć - trenerka naszych kangurów oraz Andrzej Naszko - trener Klaudii

Polub Nas

Wojewódzka Liga Młodzików

Okręgowa liga U16 - II rzut
GDAŃSK, 05.06.2019
MiejsceKLUBI RzutII RzutSUMA
1AML Słupsk206021634223
2SKLA Sopot197520594034
3AZS-AWFiS Gdańsk189120993990
4LKS Ziemia Puckiej Puck166818243492
5ULKS Talex Borzytuchom163412132847
6UKS Lipusz102812472275
7MKS SAMBOR Tczew9289971925
8LKS Zantyr Sztum x11061106
9KKL Rodło Kwidzyn936x936
10RKS Rumiax933933
11MKS Chojniczanka 1930 Chojnice824x824
xAML Słupsk II147013082778
xAZS-AWFiS Gdańsk II104411932237
xSKLA Sopot IIx11791179
Okręgowa liga U16 - II rzut
GDAŃSK, 06.06.2018
MiejsceKLUBI RzutII RzutSUMA
1AZS-AWFiS Gdańsk203521294164
2AML Słupsk197119623933
3SKLA Sopot202818923920
4KS Wejher Wejherowo169418263520
5MKS Sambor Tczew159113162907
6MKS Chojniczanka 1930 Chojnicex11711171
7RKS Rumiax10681068
xAZS-AWFiS Gdańsk II139114992890
xAZS-AWFiS Gdańsk III5739121485
xSKLA Sopot II1428x1428
Loading...

Opinie o Akademii

Bardzo dobra, przyjacielska ekipa zawodników. Równie wspaniali trenerzy/trenerki, którzy z profesjonalizmem podchodzą do każdego z trenujących, a jednocześnie pałają wyrozumiałością. Można porozmawiać z nimi na każdy temat. Jako junior młodszy czyli ta starsza grupa, która jeździ na różne zawody muszę stwierdzić że są one bardzo dużą zaletą bo im więcej startów(a tego nie brakuje w sezonie) tym większe doświadczenie. I co równie ważne trenerzy nie stoją tylko z stoperami, a trenują, biegają razem z podopiecznymi, co najbardziej mnie ujęło.
Alan Wieczorek
Naszą przygodę z lekką atletyką rozpoczęliśmy w 2015 roku, kiedy to zaprosiliśmy Akademię Małego Lekkoatlety do nas do Dębnicy Kaszubskiej na lekcje pokazową. To dzięki Akademii, Pani Bernadecie i jej zespołowi, utworzyliśmy sekcję lekkoatletyczną w naszym klubie pn. “Dębnickie Orły”, który działa u nas w Dębnicy Kaszubskiej. Uczestniczymy w zawodach, mityngach organizowanych przez AML. Jest to fajna zabawa, a zarazem przygoda nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców, rodzeństwa… Dzięki takim imprezom umacniają się więzi rodzinne, co jest bardzo ważne w tych czasach. Ponadto dzieci mogą miło i aktywnie spędzić swój wolny czas, zamiast siedzieć przed telewizorem czy komputerem.
Stanisław Wziątek
Spotkać Bernadetę Kopeć na swojej drodze to wielkie szczęście i zaszczyt. Życzę wszystkim dzieciakom w Polsce takich nauczycieli i pasjonatów jak Ekipa z AML. Pozdrawiamy z Bytowa
Joanna Agata Garska

Akademia w liczbach

0
Medale Mistrzostw Polski Seniorów
0
Medale Mistrzostw Polski U16, U18, U20
0
Medale Czwartki Lekkoatletyczne
0
Medale Mistrzostwa Województwa i Makroregionu U16
0
punktów w 2021 we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży
0
Uczestników naszych zajęć tygodniowo
0
Trenerów opiekujących się dziećmi i młodzieżą
0
Reprezentantów Kadry Narodowej

Nasze działania wspierają …

Polecamy