Aktualności sportowe

Pierwszy miesiąc startów za nami.

Sezon oficjalnie rozpoczęty. Miło spojrzeć na rankingi ogólnopolskie i miejsca naszych zawodników na początku roku 2020.

Pierwsze medale w 2020

25 stycznia w Toruniu odbył się II Ogólnopolski Mityng pamięci Ireny Szewińskiej. Nasi podopieczni zdobyli 5 medali: Marek 60m złoto z wynikiem 7,17s. , Hania srebro wzwyż i 170cm oraz Milena brąz także wzwyż -

Ferie przed sezonem 2020

Nasi podopieczni wzięli udział w obozach sportowych podczas ferii zimowych tuż przed startem sezonu 2020. Poniżej kilka ujęć z naszych trzech obozów. Borzytuchom Spała Cetniewo ... dodatkowo nasi młodzicy

Medal dla Małgorzaty Pazdy-Pozorskiej

Podczas Mistrzostw Świata w biegu na 24H Małgorzata Pazda-Pozorska z wynikiem 235 KM zajęła 10 miejsce indywidualnie. Gosia startowała również w biegu drużynowym, gdzie zajęła drugie miejsce ulegając jedynie reprezentantkom USA. Brawo 👏👏👏   Więcej do

Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Styczeń
Styczeń
Styczeń
Styczeń
Styczeń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Marzec

Aktualności organizacyjne

Wzrost opłat na 2020 rok

Szanowni Rodzice! Uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2020 wzrastają opłaty za uczestnictwo w zajęciach. Za zajęcia 1x w tygodniu wzrost opłat o 10zł, natomiast 2-3 razy w tygodniu o 20 zł. W W razie

Rodziny Mikołajkowy Mityng Lekkoatletyczny, Słupsk 14.12.2019

Serdecznie zapraszamy na Rodziny Mikołajkowy Mityng Lekkoatletyczny, który odbędzie się na Centrum Lekkoatletycznym im. Ryszarda Ksieniewicza przy ul. Madalińskiego 4.   Regulamin dostępny do pobrania pod linkiem: REGULAMIN

Polub Nas

Wojewódzka Liga Młodzików

Okręgowa liga U16 - II rzut
GDAŃSK, 05.06.2019
MiejsceKLUBI RzutII RzutSUMA
1AML Słupsk206021634223
2SKLA Sopot197520594034
3AZS-AWFiS Gdańsk189120993990
4LKS Ziemia Puckiej Puck166818243492
5ULKS Talex Borzytuchom163412132847
6UKS Lipusz102812472275
7MKS SAMBOR Tczew9289971925
8LKS Zantyr Sztum x11061106
9KKL Rodło Kwidzyn936x936
10RKS Rumiax933933
11MKS Chojniczanka 1930 Chojnice824x824
xAML Słupsk II147013082778
xAZS-AWFiS Gdańsk II104411932237
xSKLA Sopot IIx11791179
Okręgowa liga U16 - II rzut
GDAŃSK, 06.06.2018
MiejsceKLUBI RzutII RzutSUMA
1AZS-AWFiS Gdańsk203521294164
2AML Słupsk197119623933
3SKLA Sopot202818923920
4KS Wejher Wejherowo169418263520
5MKS Sambor Tczew159113162907
6MKS Chojniczanka 1930 Chojnicex11711171
7RKS Rumiax10681068
xAZS-AWFiS Gdańsk II139114992890
xAZS-AWFiS Gdańsk III5739121485
xSKLA Sopot II1428x1428
Loading...

Opinie o Akademii

Bardzo dobra, przyjacielska ekipa zawodników. Równie wspaniali trenerzy/trenerki, którzy z profesjonalizmem podchodzą do każdego z trenujących, a jednocześnie pałają wyrozumiałością. Można porozmawiać z nimi na każdy temat. Jako junior młodszy czyli ta starsza grupa, która jeździ na różne zawody muszę stwierdzić że są one bardzo dużą zaletą bo im więcej startów(a tego nie brakuje w sezonie) tym większe doświadczenie. I co równie ważne trenerzy nie stoją tylko z stoperami, a trenują, biegają razem z podopiecznymi, co najbardziej mnie ujęło.
Alan Wieczorek
Naszą przygodę z lekką atletyką rozpoczęliśmy w 2015 roku, kiedy to zaprosiliśmy Akademię Małego Lekkoatlety do nas do Dębnicy Kaszubskiej na lekcje pokazową. To dzięki Akademii, Pani Bernadecie i jej zespołowi, utworzyliśmy sekcję lekkoatletyczną w naszym klubie pn. „Dębnickie Orły”, który działa u nas w Dębnicy Kaszubskiej. Uczestniczymy w zawodach, mityngach organizowanych przez AML. Jest to fajna zabawa, a zarazem przygoda nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców, rodzeństwa… Dzięki takim imprezom umacniają się więzi rodzinne, co jest bardzo ważne w tych czasach. Ponadto dzieci mogą miło i aktywnie spędzić swój wolny czas, zamiast siedzieć przed telewizorem czy komputerem.
Stanisław Wziątek
Spotkać Bernadetę Kopeć na swojej drodze to wielkie szczęście i zaszczyt. Życzę wszystkim dzieciakom w Polsce takich nauczycieli i pasjonatów jak Ekipa z AML. Pozdrawiamy z Bytowa
Joanna Agata Garska

Akademia w liczbach

0
punktów w 2019 we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży
0
Uczestników naszych zajęć tygodniowo
0
Medali na imprezach mistrzowskich
0
Trenerów opiekujących się dziećmi i młodzieżą

Nasze działania wspierają …

Polecamy