Aktualności sportowe

Podsumowanie sezonu 2019 w skrócie

Działo się w tym roku nie tylko u "kangurów". Sprinty też szalały: złoto MP U16 Marek 2005 - 100m i 11,01; sztafeta 4x100m U16 też złoto i Rekord Polski 43,77s. Piotr 2002 - srebro na

Pierwsze jesienne Czwartki La za nami

Pogoda jak zawsze 😍

Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał Janusza Kusocińskiego.

Klasyfikacja medalowa klubów 🔥💪 Hanna Grabowska Mistrzynią Polski w skoku wzwyż - 171 cm !!!! Rekord życiowy poprawiony o 6 cm ! Marek Zakrzewski Mistrzem Polski w biegu na 100m !!!! Od dzisiaj jego nowy

Nowy rekord Polski

Małgorzata Pazda-Pozorska złamała 8h na 100km !!! Holandia 14.09.2019r. Wynik: 7.55.16 Poprawiając swój rekord Polski o około 10min. Gratulacje !!!

< 2019 >
Październik 07 - Październik 13

Aktualności organizacyjne

Konsultacja selekcyjno-diagnostyczna Zaplecza Kadry Narodowej

W dniach 10-13.10.2019 w Spale odbyła się Konsultacja selekcyjno-diagnostyczna Zaplecza Kadry Narodowej. Miło nam poinformować, że do udziału w konsultacjach zaproszeni zostali zawodnicy: sprint: Piotr Michalak, Julia Nowosadko skoki: Adrianna Litwin, Jakub Nielub oraz trenerzy:

Polub Nas

Wojewódzka Liga Młodzików

Okręgowa liga U16 - II rzut
GDAŃSK, 05.06.2019
MiejsceKLUBI RzutII RzutSUMA
1AML Słupsk206021634223
2SKLA Sopot197520594034
3AZS-AWFiS Gdańsk189120993990
4LKS Ziemia Puckiej Puck166818243492
5ULKS Talex Borzytuchom163412132847
6UKS Lipusz102812472275
7MKS SAMBOR Tczew9289971925
8LKS Zantyr Sztum x11061106
9KKL Rodło Kwidzyn936x936
10RKS Rumiax933933
11MKS Chojniczanka 1930 Chojnice824x824
xAML Słupsk II147013082778
xAZS-AWFiS Gdańsk II104411932237
xSKLA Sopot IIx11791179
Okręgowa liga U16 - II rzut
GDAŃSK, 06.06.2018
MiejsceKLUBI RzutII RzutSUMA
1AZS-AWFiS Gdańsk203521294164
2AML Słupsk197119623933
3SKLA Sopot202818923920
4KS Wejher Wejherowo169418263520
5MKS Sambor Tczew159113162907
6MKS Chojniczanka 1930 Chojnicex11711171
7RKS Rumiax10681068
xAZS-AWFiS Gdańsk II139114992890
xAZS-AWFiS Gdańsk III5739121485
xSKLA Sopot II1428x1428
Loading...

Opinie o Akademii

Bardzo dobra, przyjacielska ekipa zawodników. Równie wspaniali trenerzy/trenerki, którzy z profesjonalizmem podchodzą do każdego z trenujących, a jednocześnie pałają wyrozumiałością. Można porozmawiać z nimi na każdy temat. Jako junior młodszy czyli ta starsza grupa, która jeździ na różne zawody muszę stwierdzić że są one bardzo dużą zaletą bo im więcej startów(a tego nie brakuje w sezonie) tym większe doświadczenie. I co równie ważne trenerzy nie stoją tylko z stoperami, a trenują, biegają razem z podopiecznymi, co najbardziej mnie ujęło.
Alan Wieczorek
Naszą przygodę z lekką atletyką rozpoczęliśmy w 2015 roku, kiedy to zaprosiliśmy Akademię Małego Lekkoatlety do nas do Dębnicy Kaszubskiej na lekcje pokazową. To dzięki Akademii, Pani Bernadecie i jej zespołowi, utworzyliśmy sekcję lekkoatletyczną w naszym klubie pn. „Dębnickie Orły”, który działa u nas w Dębnicy Kaszubskiej. Uczestniczymy w zawodach, mityngach organizowanych przez AML. Jest to fajna zabawa, a zarazem przygoda nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców, rodzeństwa… Dzięki takim imprezom umacniają się więzi rodzinne, co jest bardzo ważne w tych czasach. Ponadto dzieci mogą miło i aktywnie spędzić swój wolny czas, zamiast siedzieć przed telewizorem czy komputerem.
Stanisław Wziątek
Spotkać Bernadetę Kopeć na swojej drodze to wielkie szczęście i zaszczyt. Życzę wszystkim dzieciakom w Polsce takich nauczycieli i pasjonatów jak Ekipa z AML. Pozdrawiamy z Bytowa
Joanna Agata Garska

Akademia w liczbach

0
punktów w 2019 we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży
0
Uczestników naszych zajęć tygodniowo
0
Medali na imprezach mistrzowskich
0
Trenerów opiekujących się dziećmi i młodzieżą

Sponsorzy

Polecamy