#zostańwdomuzAML – wejdź i ćwicz z NAMI

Aktualności sportowe

Ostatnie starty AML

W niedzielę 08.03 odbył się ostatni finałowy konkurs XIX edycji GP Słupska w skoku wzwyż. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się nasi skoczkowie. Cieszy stabilna i bardzo wysoka, forma naszych U16. Skaczący poza konkursem

Mistrzostwa Polski klubów LZS

Dnia 7 marca w Stargard odbyły się Mistrzostwa Polski klubów LZS w biegaj przełajowych. Mamy wspaniałe wieści odnośnie miejsc naszych zawodników. U16 Daria Książek - 3, Antoni Borecki - 21 U18 Jan Holowienko - 2,

Zakończenie sezonu halowego

Sezon halowy dobiega końca. W sobotę Marcelina Witek w Toruniu podczas HMP zajęła 5 miejsce w kuli z wynikiem 14,03m ( mały odpoczynek od oszczepu  ). Gratulacje!!! W Słupsku natomiast nasze kangury w kolejnym konkursie w

Kolejne podsumowanie sezonu

Dnia 22.02 w Centrum Lekkoatletycznym odbył się kolejny już konkurs z cyklu Grand Prix Słupska w skoku wzwyż. Wspaniały występ zanotowali nasi młodzicy U16 - Milena Patejuk 165cm i jest to 3 wynik w tabelach

< 2020 >
Maj 18 - Maj 24
  • 18
    2020-05-18
    Brak wydarzeń
  • 19
    2020-05-19
    Brak wydarzeń
  • 20
    2020-05-20
    Brak wydarzeń
  • 21
    2020-05-21
    Brak wydarzeń
  • 22
    2020-05-22
    Brak wydarzeń
  • 23
    2020-05-23
    Brak wydarzeń
  • 24
    2020-05-24
    Brak wydarzeń

Aktualności organizacyjne

Wracamy do zajęć

Z przyjemnością ogłaszamy, że od 1 czerwca wszystkie zajęcia Akademii zgodnie z grafikiem.

Powolny powrót do zajęć

Szanowni Rodzice, małymi krokami będziemy "odmrażać" zajęcia Akademii. Od poniedziałku 11 maja planujemy wznowić zajęcia dla uczniów klas IV i wyżej - oczywiście zgodnie z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mail:

Polub Nas

Wojewódzka Liga Młodzików

Okręgowa liga U16 - II rzut
GDAŃSK, 05.06.2019
MiejsceKLUBI RzutII RzutSUMA
1AML Słupsk206021634223
2SKLA Sopot197520594034
3AZS-AWFiS Gdańsk189120993990
4LKS Ziemia Puckiej Puck166818243492
5ULKS Talex Borzytuchom163412132847
6UKS Lipusz102812472275
7MKS SAMBOR Tczew9289971925
8LKS Zantyr Sztum x11061106
9KKL Rodło Kwidzyn936x936
10RKS Rumiax933933
11MKS Chojniczanka 1930 Chojnice824x824
xAML Słupsk II147013082778
xAZS-AWFiS Gdańsk II104411932237
xSKLA Sopot IIx11791179
Okręgowa liga U16 - II rzut
GDAŃSK, 06.06.2018
MiejsceKLUBI RzutII RzutSUMA
1AZS-AWFiS Gdańsk203521294164
2AML Słupsk197119623933
3SKLA Sopot202818923920
4KS Wejher Wejherowo169418263520
5MKS Sambor Tczew159113162907
6MKS Chojniczanka 1930 Chojnicex11711171
7RKS Rumiax10681068
xAZS-AWFiS Gdańsk II139114992890
xAZS-AWFiS Gdańsk III5739121485
xSKLA Sopot II1428x1428
Loading...

Opinie o Akademii

Bardzo dobra, przyjacielska ekipa zawodników. Równie wspaniali trenerzy/trenerki, którzy z profesjonalizmem podchodzą do każdego z trenujących, a jednocześnie pałają wyrozumiałością. Można porozmawiać z nimi na każdy temat. Jako junior młodszy czyli ta starsza grupa, która jeździ na różne zawody muszę stwierdzić że są one bardzo dużą zaletą bo im więcej startów(a tego nie brakuje w sezonie) tym większe doświadczenie. I co równie ważne trenerzy nie stoją tylko z stoperami, a trenują, biegają razem z podopiecznymi, co najbardziej mnie ujęło.
Alan Wieczorek
Naszą przygodę z lekką atletyką rozpoczęliśmy w 2015 roku, kiedy to zaprosiliśmy Akademię Małego Lekkoatlety do nas do Dębnicy Kaszubskiej na lekcje pokazową. To dzięki Akademii, Pani Bernadecie i jej zespołowi, utworzyliśmy sekcję lekkoatletyczną w naszym klubie pn. „Dębnickie Orły”, który działa u nas w Dębnicy Kaszubskiej. Uczestniczymy w zawodach, mityngach organizowanych przez AML. Jest to fajna zabawa, a zarazem przygoda nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców, rodzeństwa… Dzięki takim imprezom umacniają się więzi rodzinne, co jest bardzo ważne w tych czasach. Ponadto dzieci mogą miło i aktywnie spędzić swój wolny czas, zamiast siedzieć przed telewizorem czy komputerem.
Stanisław Wziątek
Spotkać Bernadetę Kopeć na swojej drodze to wielkie szczęście i zaszczyt. Życzę wszystkim dzieciakom w Polsce takich nauczycieli i pasjonatów jak Ekipa z AML. Pozdrawiamy z Bytowa
Joanna Agata Garska

Akademia w liczbach

0
punktów w 2019 we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży
0
Uczestników naszych zajęć tygodniowo
0
Medali na imprezach mistrzowskich
0
Trenerów opiekujących się dziećmi i młodzieżą

Nasze działania wspierają …

Polecamy