Aktualności sportowe

Regulamin zawodów w Słupsku

Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu Skoku Wzwyż, Słupsk kliknij aby otworzyć   Ogólne informacje https://starter.pzla.pl/

Zakończenie sezonu 2020 z LDK

Podczas Ogólnopolskiego finału LDK w Toruniu nasi zawodnicy zdobyli aż 9 medali: Milena 2006 złoto w skoku wzwyż 167cm r.ż. Milena 2006 srebro w biegu na 300m Melisa 2006 srebro w pchnięciu kulą Ignacy 2006

Mistrzostwa Polski w przełajach

Kasia Nowakowska zajęła VI miejsce w kategorii U18 na dystansie 2km, podczas Mistrzostw Polski w przełajach. W kategorii seniorów najlepszy był Marcin Lewandowski. Start w takim towarzystwie zaliczyli Alan i Marcin. Brawo dla całej ekipy

Wyniki GP Słupska

Wyniki GP Słupska, które odbyło się 5 grudnia 2020. GP Słupska 5.12.2020 << Kliknij aby otworzyć

< 2021 >
Luty 23
  • 23
    2021-02-23
    Brak wydarzeń

Aktualności organizacyjne

Przedłużenie obostrzeń

Drodzy rodzice!!! Obostrzenia, związane z uczestnictwem w zajęciach dla dzieci bez licencji zostały przedłużone do końca stycznia. Mamy nadzieję, że w lutym się już spotkamy. Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/premier/etap-odpowiedzialnosci-przedluzony-do-31-stycznia

Wracamy do zajęć

Z przyjemnością ogłaszamy, że od 1 czerwca wszystkie zajęcia Akademii zgodnie z grafikiem.

Polub Nas

Wojewódzka Liga Młodzików

Okręgowa liga U16 - II rzut
GDAŃSK, 05.06.2019
MiejsceKLUBI RzutII RzutSUMA
1AML Słupsk206021634223
2SKLA Sopot197520594034
3AZS-AWFiS Gdańsk189120993990
4LKS Ziemia Puckiej Puck166818243492
5ULKS Talex Borzytuchom163412132847
6UKS Lipusz102812472275
7MKS SAMBOR Tczew9289971925
8LKS Zantyr Sztum x11061106
9KKL Rodło Kwidzyn936x936
10RKS Rumiax933933
11MKS Chojniczanka 1930 Chojnice824x824
xAML Słupsk II147013082778
xAZS-AWFiS Gdańsk II104411932237
xSKLA Sopot IIx11791179
Okręgowa liga U16 - II rzut
GDAŃSK, 06.06.2018
MiejsceKLUBI RzutII RzutSUMA
1AZS-AWFiS Gdańsk203521294164
2AML Słupsk197119623933
3SKLA Sopot202818923920
4KS Wejher Wejherowo169418263520
5MKS Sambor Tczew159113162907
6MKS Chojniczanka 1930 Chojnicex11711171
7RKS Rumiax10681068
xAZS-AWFiS Gdańsk II139114992890
xAZS-AWFiS Gdańsk III5739121485
xSKLA Sopot II1428x1428
Loading...

Opinie o Akademii

Bardzo dobra, przyjacielska ekipa zawodników. Równie wspaniali trenerzy/trenerki, którzy z profesjonalizmem podchodzą do każdego z trenujących, a jednocześnie pałają wyrozumiałością. Można porozmawiać z nimi na każdy temat. Jako junior młodszy czyli ta starsza grupa, która jeździ na różne zawody muszę stwierdzić że są one bardzo dużą zaletą bo im więcej startów(a tego nie brakuje w sezonie) tym większe doświadczenie. I co równie ważne trenerzy nie stoją tylko z stoperami, a trenują, biegają razem z podopiecznymi, co najbardziej mnie ujęło.
Alan Wieczorek
Naszą przygodę z lekką atletyką rozpoczęliśmy w 2015 roku, kiedy to zaprosiliśmy Akademię Małego Lekkoatlety do nas do Dębnicy Kaszubskiej na lekcje pokazową. To dzięki Akademii, Pani Bernadecie i jej zespołowi, utworzyliśmy sekcję lekkoatletyczną w naszym klubie pn. “Dębnickie Orły”, który działa u nas w Dębnicy Kaszubskiej. Uczestniczymy w zawodach, mityngach organizowanych przez AML. Jest to fajna zabawa, a zarazem przygoda nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców, rodzeństwa… Dzięki takim imprezom umacniają się więzi rodzinne, co jest bardzo ważne w tych czasach. Ponadto dzieci mogą miło i aktywnie spędzić swój wolny czas, zamiast siedzieć przed telewizorem czy komputerem.
Stanisław Wziątek
Spotkać Bernadetę Kopeć na swojej drodze to wielkie szczęście i zaszczyt. Życzę wszystkim dzieciakom w Polsce takich nauczycieli i pasjonatów jak Ekipa z AML. Pozdrawiamy z Bytowa
Joanna Agata Garska

Akademia w liczbach

0
punktów w 2019 we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży
0
Uczestników naszych zajęć tygodniowo
0
Medali na imprezach mistrzowskich (2020-73 medale)
0
Trenerów opiekujących się dziećmi i młodzieżą

Nasze działania wspierają …

Polecamy