Rekordy Klubowe Kobiet

U12
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m8.90Karolina Michalak2017
100m15.20Hanna Grabowska2016
300m47.68Hanna Grabowska2016
600m1;49,43Oksana Pestka2019
1000m---
80mpł---
200mpł---
skok wzwyż140Milena Patejuk2017 (zawody halowe)
skok w dal4.23Hanna Grabowska2016
kula 2kg8.27Lena Gawlik2019
oszczep---
p.pal---
4x100m---
U14
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m8.20Kinga Kozłowska2019 (zawody halowe)
100m13.41Kinga Kozłowska2019 (zawody halowe)
200m27.98Zofia Ruminkiewicz2017
300m43.58Oliwia Huk2017
600m1;45,12Daria Książek2018
1000m--
80mpł--
200mpł--
skok wzwyż168Milena Patejuk 2019 (zawody halowe)
skok w dal4.95Laura Rodziewicz2019
dysk---
kula 2kg11.18Melisa Gładikowska2019
kula 3kg9.79Melisa Gładikowska2019
oszczep 500g37.11Małgorzata Miedziewska2019
4x100m53.65M. Czepiel, M. Patejuk, M. Gładikowska, K. Kozłowska2019
U16
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m8.24Julia Nowosadko2017 (zawody halowe)
100m12.71Julia Nowosadko2017
200m26.40Laura Cieslik2017
300m41.31Laura Cieslik2016
400m62.48Ludwika Korniat2018
600m1;37,77Ludwika Korniat2018
800m2;29,75Wiktoria Pańka2019
1000m3;06,03Daria Książek2019
2000m--
80mpł13.21Adrianna Litwin2017
100mpł-
200mpł33.06Dominika Skowrońska2017
skok wzwyż171Hanna Grabowska2019
skok w dal5.30Laura Cieslik2016
dysk--
kula 3 kg11.14Patrycja Halecka2018
oszczep 500g39.04Kornelia Stasiołek2018
4x100m50.44J. Książek, L. Cieslik, A. Litwin, J. Nowosadko2017
U18
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m8.04Julia Nowosadko2019 (zawody halowe)
100m12.38Julia Nowosadko2019
200m26.42Laura Cieslik2018
300m--
400m59.17Ludwika Korniat2019
600m--
800m2;23,81Katarzyna Nowakowska2019
1000m--
1500m5;27,00Milena Marzenta2017
100mpł15.25Dominika Skowrońska2019
400mpł--
skok wzwyż166Adrianna Litwin2019
skok w dal5.30Martyna Marzenta2017
dysk--
kula 3kg12.28Kornelia Stasiołek2019 (zawody halowe)
oszczep 500g53.92Maria Szramiak2017
4x100m50.65J. Książek, L. Cieslik, A. Barabasz, J. Nowosadko2018
U20
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
100m---
200m---
400m64.72Wiktoria Nowińska2018
800m2;33,52Wiktoria Nowińska2018
1000m3;14,15Ewa Dawidowska2017
1500m5;27,79Ewa Dawidowska2017
100mpł---
200mpł---
400mpł---
3000m---
skok wzwyż---
skok w dal5.39Martyna Marzenta2019
dysk---
oszczep 600g47.02Maria Szramiak2018
kula 4kg11.37Julia Długołęcka2018
4x100m---
Senior
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
100m---
200m---
300m---
400m---
600m---
800m---
1000m---
1500m--
3000m---
100mpł---
200mpł---
400mpł---
skok wzwyż---
skok w dal---
dysk---
kula 4kg13.23Marcelina Witek2018
oszczep 600g66.53Marcelina Witek2018
4x100m---

Rekordy Klubowe Mężczyzn

U12
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m---
100m---
300m---
600m---
1000m---
80mpł---
200mpł---
skok wzwyż130Kewin Małek2016
skok w dal---
kula 2kg---
oszczep---
p.pal---
4x100m---
U14
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m7.56Marek Zakrzewski2018
100m11.96Marek Zakrzewski2018
200m---
300m41.80Oliwier Kołodziejski2018
600m1;40,92Jakub Dusza2019
1000m3;04,64Jakub Dusza2019
80mpł---
200mpł---
skok wzwyż165Kewin Małek2018
skok w dal4.77Oliwier Kołodziejski2018
dysk---
kula 5kg10.69Ignacy Wawierowicz2019
kula 4kg13.57Ignacy Wawierowicz2019
oszczep 600g38.11Jan Stasiołek2018
4x100m49.10K. Kuczerowski, O. Kołodziejski, M. Wojtkowiak, M. Zakrzewski2018
U16
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m7.35Marek Zakrzewski2019 (zawody halowe)
100m11.01Marek Zakrzewski2019
200m24.17Kacper Kasprzyk2019
300m36.93Oliwier Kołodziejski2019
400m---
600m1,37,31Jan Hołowienko2018
800m1,56,38Oliwier Jończyk2018
1000m3;05,55Antoni Borecki2019
2000m6;42,05Antoni Borecki2019
80mpł---
100mpł---
200mpł30.33Kacper Strzałka2019
skok wzwyż183Kewin Małek2019
skok w dal6.09Jan Śmigiel2017
dysk---
kula 5kg12.38Łukasz Ficner2017
oszczep50.31Jan Stasiołek2019
4x100m43.77Sz. Deptak, K. Kasprzyk, O. Kołodziejski, M. Zakrzewski2019
U18
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m6.95Piotr Michalak2019 (zawody halowe)
100m10.88Piotr Michalak2019
200m22.73Piotr Michalak2019
300m35.76Piotr Michalak2019
400m52.05Oliwier Jończyk2018
600m1;24,32Oliwier Jończyk2018
800m1;56,36Oliwier Jończyk2019
1000m2;36,18Oliwier Jończyk2019 (zawody halowe)
1500m---
100mpł---
400mpł---
skok wzwyż190Jakub Nielub2019
skok w dal6.46Jan Śmigiel2018
dysk---
kula 5kg12.04Łukasz Ficner2018 (zawody halowe)
oszczep 700g65.68Karol Sztylka2016
4x100m44.74O. Aleksandrowicz, J. Śmigiel, A. Gil, P. Michalak2018
U20
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
100m---
200m---
400m---
800m1;57,62Alan Wieczorek2018
1000m2;38,35Alan Wieczorek2019 (zawody halowe)
1500m4;06,38Alan Wieczorek2018
100mpł---
200mpł---
400mpł---
3000m8;55,69Alan Wieczorek2019
skok wzwyż---
skok w dal---
dysk---
oszczep 800g63.19Karol Sztylka2018
kula 6kg---
4x100m---
Senior
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
100m---
200m---
300m--
400m---
600m---
800m---
1000m---
1500m4;11,96Mateusz Lipiński2019
3000m00:09:01Mateusz Lipiński2019
100mpł---
200mpł---
400mpł---
skok wzwyż1.90Damian Motyliński2017 (zawody halowe)
skok w dal---
dysk---
kula 7kg13.49Mirosław Witek2017
oszczep 800g63.23Karol Sztylka2019
4x100m---