Rekordy Klubowe Kobiet

U12
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m8.90Karolina Michalak2017
100m15.20Hanna Grabowska2016
300m47.68Hanna Grabowska2016
600m1;49,43Oksana Pestka2019
1000m---
80mpł---
200mpł---
skok wzwyż140Milena Patejuk2017 (zawody halowe)
skok w dal4.23Hanna Grabowska2016
kula 2kg8.27Lena Gawlik2019
oszczep 500g19.41Emilia Labuda2021
p.pal39.2Oliwia Zwolak2021
4x100m---
U14
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m8.05Maja Gondek2022
100m13.10Maja Gondek2022
200m27.98Zofia Ruminkiewicz2017
300m43.18Oksana Pestka2021
600m1;40,60Oksana Pestka2021
1000m3;23,39Nikola Ziniewicz2021
60mpł10,70Zuzanna Ostrowska2022 (zawody halowe)
200mpł--
skok wzwyż168Milena Patejuk 2019 (zawody halowe)
skok w dal5.01Maja Gondek2022 (zawody halowe)
dysk 750g28.51Lena Gawlik2021
kula 2kg11.18Melisa Gładikowska2019
kula 3kg9.79Melisa Gładikowska2019
oszczep 500g37.11Małgorzata Miedziewska2019
4x100m53.65M. Czepiel, M. Patejuk, M. Gładikowska, K. Kozłowska2019
U16
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m8.06 (rekord Polski)Kinga Kozłowska2021
100m12.71Julia Nowosadko2017
200m26.14Milena Czepiel2021
300m41.31Laura Cieslik2016
400m58.97Oksana Pestka2022
600m1;35.54Oksana Pestka2022
800m2;19,16Daria Książek2020
1000m3;00,76Daria Książek2020
1000m przez przeszkody3:10,56Daria Książek2020
2000m7:23,07Natalia Szczegielniak2021
80mpł12.23Michalina Mucha2022
100mpł15.02Michalina Mucha2022
300mpł47.81Michalina Mucha2022
skok wzwyż175Milena Patejuk2021
wieloskok10.82Kinga Jęchorek2021
skok w dal5.30Laura Cieslik2016
dysk 750g22.14Aleksandra Nejman2022
kula 3 kg13.11Melisa Gładikowska2021
oszczep 500g46.18Małgorzata Miedziewska2021
5-bój2989Hanna Grabowska2020
4x100m50.21K. Kozłowska, M. Mucha, M. Pruss, M. Czepiel2021
4x200m1:48,37K. Kozłowska, K. Jęchorek M. Pruss, M. Czepiel2021
sztafeta szwedzka2:29,26K. Kozłowska, K. Jęchorek M. Pruss, M. Czepiel2021
U18
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m7.89Kinga Kozłowska2022 (zawody halowe)
100m12.30Milena Czepiel2022
200m25.46Milena Czepiel2022
300m42.09Milena Czepiel2022
400m59.17Ludwika Korniat2019
600m1:37,92Ludwika Korniat2020 (zawody halowe)
800m2;15,51Daria Książek2021
1000m2:59.91Daria Książek2022
1500m4:39.51Daria Książek2022
100mpł15.25Dominika Skowrońska2019
400mpł--
skok wzwyż180Hanna Grabowska2021
skok w dal5.30Martyna Marzenta2017
trójskok10.88Julia Stępień2021
dysk--
kula 3kg13.60Melisa Gładikowska2022 (zawody halowe)
oszczep 500g53.92Maria Szramiak2017
4x100m50.27M. Pruss
M. Czepiel
H. Grabowska
K. Kozłowska
2022
4x400m4:12.39D. Książek
M. Pruss
M. Szczudrawa
M. Czepiel
2022
4x400m mix3:46,31J. Gosromczyk D. Książek, H. Skapowicz, O. Kołodziejski2021 (zawody halowe)
U20
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
100m12.90Oliwia Ludwicka2022
200m26.23Oliwia Ludwicka2022
400m60.99Oliwia Ludwicka2022
800m2;14,21Katarzyna Nowakowska2022
1000m2;54,18Katarzyna Nowakowska2022 (zawody halowe)
1500m4;29.79Katarzyna Nowakowska2022
100mpł---
400mpł---
3000m10;16,67Katarzyna Nowakowska2022 (zawody halowe)
skok wzwyż173Adrianna Litwin2021
skok w dal5.39Martyna Marzenta2019
trójskok10.59Adrianna Litwin2021
dysk---
oszczep 600g47.02Maria Szramiak2018
kula 4kg11.37Julia Długołęcka2018
4x100m---
Senior
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
100m---
200m---
300m---
400m---
600m---
800m---
1000m---
1500m--
3000m---
100mpł---
200mpł---
400mpł---
skok wzwyż---
skok w dal---
dysk---
kula 4kg14.03Marcelina Witek2020 (zawody halowe)
oszczep 600g66.53Marcelina Witek2018
4x100m---

Rekordy Klubowe Mężczyzn

U12
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m8.97Igor Gołaszewski2022
100m---
300m52.64Wiktor Tomaszewski2022
600m2:28,36Łukasz Zawiślak2021
1000m---
skok wzwyż130Kewin Małek2016
skok w dal3.98Igor Gołaszewski2022
p.pal36.80Łukasz Zawiślak2021
4x100m---
U14
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m7.56Marek Zakrzewski2018
100m11.96Marek Zakrzewski2018
200m---
300m41.80Oliwier Kołodziejski2018
600m1;37,21Karol Kolasa2021
1000m3;04,40Karol Kolasa2021
110mpł---
300mpł---
skok wzwyż165Kewin Małek2018
skok w dal5.77Igor Krzeszowski2021
dysk29.14Jakub Gruszewski2021
kula 5kg10.69Ignacy Wawierowicz2019
kula 4kg13.57Ignacy Wawierowicz2019
oszczep 600g38.11Jan Stasiołek2018
4x100m49.10K. Kuczerowski, O. Kołodziejski, M. Wojtkowiak, M. Zakrzewski2018
U16
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m7.17Marek Zakrzewski2020 (zawody halowe)
100m10.89Marek Zakrzewski2020
200m22.47Marek Zakrzewski2020
300m36.16Jan Gostomczyk2020
400m55.42Jakub Dusza2021
600m1:30.02Jakub Dusza2021
1000m2:45.30Kajetan Kosicki2022
2000m6;30.24Antoni Borecki2020
110mpł16.75Kewin Małek2020
1000m przez przeszkody2:50.95Kajetan Kosicki2022
skok wzwyż190Kewin Małek2020
skok w dal6.73Jakub Wilczewski2021
wieloskok12.84Kewin Małek2020
dysk 1kg35.03Jakub Gruszewski2022
kula 5kg14.42Ignacy Wawierowicz2021
oszczep51.33Ignacy Wawierowicz2020
5-bój2427Kewin Małek2020
4x100m43.35 ( rekord Polski)K. Kasprzyk, J. Gostomczyk, O. Kołodziejski, M. Zakrzewski2020
4x200m1:31,89J. Osiński, J. Gostomczyk, O. Kołodziejski, M. Zakrzewski2020
U18
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m6.82 ( rekord Polski )Marek Zakrzewski 2022 (zawody halowe)
100m10.32 ( rekord Polski )Marek Zakrzewski2022
200m20.90 ( rekord Polski )
21.34 ( rekord Polski )
Marek Zakrzewski2022
2022 ( zawody halowe )
300m35.76Piotr Michalak2019
400m49.15Jan Gostomczyk2022
600m1;24,32Oliwier Jończyk2018
800m1;56,36Oliwier Jończyk2019
1000m2;36,18Oliwier Jończyk2019 (zawody halowe)
1500m4:26.60Antoni Borecki2021
2000m5:55,47Jan Hołowienko2020 (zawody halowe)
2000m przez przeszkody ( wysokość 83.6)6;42,38 Antoni Borecki2022
110mpł16.35Kacper Strzałka2021
400mpł---
skok wzwyż214Kewin Małek2022
skok w dal6.71Jakub Wilczewski2022
dysk---
kula 5kg14.95Ignacy Wawierowic2022
oszczep 700g65.68Karol Sztylka2016
4x100m42,32J. Osiński, J. Gostomczyk, O. Kołodziejski, M. Zakrzewski2022
4x400m3:20,94K. Kasprzyk, J. Gostomczyk, T. Płatkowski, O. Kołodziejski2022
U20
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
60m6.98Piotr Michalak2021 (zawody halowe)
100m10.80Piotr Michalak2021
200m22.85Szymon Depta2022
400m54.17Patryk Abel2021
800m1;57,62Alan Wieczorek2018
1000m2;37.33Patryk Abel2021
1500m4;06,38Alan Wieczorek2018
3000m8;51,60Jan Hołowienko2022
110mpł---
400mpł---
skok wzwyż212Jakub Nielub-2022 ( zawody halowe )
skok w dal---
dysk---
oszczep 800g63.19Karol Sztylka2018
kula 6kg---
4x100m---
Senior
konkurencjawynikimię i nazwiskorok
100m11.59Jakub Dyjas2022
200m23.99Jakub Dyjas2022
400m---
600m1:26,46Alan Wieczorek2020 (zawody halowe)
800m2:01,02Alan Wieczorek2020 (zawody halowe)
1000m2:35,67Paweł Piotraschke2021
1500m4;01,42Mateusz Lipiński2021
3000m08:46.15Mateusz Lipiński2021
5000m14;49,65Mateusz Lipiński2021
1000m31;47,24Mateusz Lipiński2021
Maraton2:29,09Dawid Garski2021
110mpł---
400mpł---
skok wzwyż1.90Damian Motyliński2017 (zawody halowe)
skok w dal---
dysk---
kula 7kg13.49Mirosław Witek2017
oszczep 800g63.23Karol Sztylka2019
4x100m41.98P. Michalak, Sz. Depta, O. Kołodziejski, M. Zakrzewski2021
4x200m1:27.03P. Michalak, Sz. Depta, O. Kołodziejski, M. Zakrzewski2021